Spotify Premium APK İndir [Son Sürüm Tam Erişim]

Spotify Premium APK

En son Spotify Premium APK’sını mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise o zaman doğru yere geldiniz, çünkü Spotify Premium APK’sının en son sürümünü paylaşacağım, böylece tüm premium özelliklerin keyfini hiçbir ücret ödemeden çıkarabilirsiniz.

Spotify, geniş bir şarkı, podcast ve daha fazlasını içeren kitaplığı dinlemenize olanak tanıyan popüler bir müzik akışı hizmetidir. Yeni müzikler keşfetmek ve en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmak için harika bir platform.

Çeşitli türlerde milyonlarca parçanın yer aldığı devasa bir şarkı koleksiyonuna sahiptir. İster pop, ister rock, hip-hop veya klasik müzikle ilgileniyor olun, muhtemelen sevdiğiniz şeyi bulacaksınız.

Spotify’ın Spotify Premium adı verilen premium katmanı, reklamsız dinleme, çevrimdışı indirme, sınırsız atlama, isteğe bağlı oynatma ve daha fazlası gibi çeşitli ek özellikler ve avantajlarla birlikte premium, reklamsız bir müzik akışı deneyimi sunan Spotify’ın abonelik katmanıdır. Daha.

Ancak asıl soru, fazladan ödeme yapmadan tüm bu özelliklerin keyfini nasıl çıkarabileceğinizdir? Peki ben size sınırsız şarkıyı kesintisiz olarak ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz Spotify Premium APK’sını getirdim .

Spotify Premium APK’sı hakkında

Spotify Premium APK, resmi Spotify Android Uygulamasının geliştirilmiş versiyonudur. Bu APK ile Spotify’ın premium sürümünün tüm özelliklerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Bu Spotify Premium APK’sıyla şunları elde edersiniz:

✅Reklam Yok
✅Sınırsız Müzik
✅Çevrimdışı Müzik İndirmelerini Atlar Üstün
✅Ses Kalitesi
✅İstediğiniz Müziği Çalın
✅İsteğe Bağlı Çalma
✅Özel Çalma Listeleri Oluşturun
✅Şarkıları İstediğiniz Cihazda Dinleyin

 

Spotify Premium APK ile mobil cihazınızda veya tabletinizde ücretsiz müzik dinleyin. İster en sevdiğiniz yerde olun ister hareket halinde olun, her yerden müziğin, albümlerin, çalma listelerinin ve podcast’lerin keyfini çıkarın.

Spotify APK ile kendi çalma listelerinizi oluşturma yeteneği de dahil olmak üzere müzik, özenle seçilmiş çalma listeleri, sevilen sanatçılar ve ilgi çekici podcast’lerden oluşan bir evrene sahip olursunuz. Yeni melodileri keşfedin, yeni podcast’leri keşfedin ve tercih ettiğiniz sanatçıların ve albümlerin seslerinin keyfini çıkarın veya mevcut ortamınıza uygun en yeni parçaları içeren bir çalma listesi seçin.

Spotify Premium Özellikleri Çalışmıyor mu?

Spotify'ın apk'sı çalışmıyor

APK dosyasını indirdiyseniz ve Spotify Premium özellikleri hâlâ çalışmıyorsa lütfen şunları deneyin:

 1. Spotify uygulamasının orijinal sürümünü cihazınızdan silin .
 2. Bu sayfadan Spotify Premium APK’sını indirip yükleyin .
 3. Uygulamayı açın ve hesabınıza giriş yapın .
 4. Artık premium özellikleri kullanabilmelisiniz. Hala çalışmıyorsa uygulamayı durdurmaya zorlayın ve önbelleği temizleyin . Tekrar deneyin!

Spotify Premium APK’nın Özellikleri

Spotify’ın ücretsiz sürümünün tüm reklamlar ve sınırlı işlevsellik nedeniyle gerçekten sinir bozucu hale geldiğini hepimiz biliyoruz. Ancak Spotify Premium APK’sı sayesinde artık endişelenmenize gerek yok !

Bu Spotify APK, tüm premium özelliklere erişmenize ve tüm reklamları ücretsiz olarak engellemenize yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken indir’e tıklamak. 

Spotify Premium APK’sının en kullanışlı özelliklerini aşağıda vurguluyorum:

Reklamsız

reklamsız

Spotify Premium APK ile reklamsız, kesintisiz müzik ve podcast’lerin keyfini çıkarabilirsiniz. Ücretsiz sürümde dinleme deneyiminizi kesintiye uğratabilecek sinir bozucu reklamlara elveda deyin.

Çevrimdışı İndirmeler

çevrimdışı indirmeler

Premium kullanıcılar çevrimdışı dinlemek için şarkıları, albümleri ve çalma listelerini indirebilir. Bu, internet bağlantınız olmadığında veya hareket halindeyken veri tasarrufu yapmak istediğinizde son derece kullanışlıdır.

Sınırsız Atlama

Sınırsız Atlama

Spotify’ın ücretsiz sürümü, çalma listelerini veya radyo istasyonlarını dinlerken yapabileceğiniz atlama sayısını sınırlarken Premium APK, istediğiniz kadar parça atlamanıza olanak tanır. Müziğiniz üzerinde tam kontrol sizde.

Daha Yüksek Ses Kalitesi

Yüksek Kaliteli Ses

Premium kullanıcılar daha yüksek ses kalitesinde akışın keyfini çıkarabilir; bu da özellikle yüksek kaliteli kulaklık veya hoparlör kullanıyorsanız müziğinizin daha da iyi ses çıkaracağı anlamına gelir.

İsteğe Bağlı Oynatma

İsteğe Bağlı Oynatma

Spotify Premium APK, Spotify’ın geniş kütüphanesindeki herhangi bir şarkıyı isteğe bağlı olarak seçip çalmanıza olanak tanır. Albümler veya çalma listeleri için karışık çalmayla sınırlı değilsiniz.

Cihazlar Arası Dinleme

Cihazlar Arası Dinleme

Müziğinizi herhangi bir cihazda dinleyebilirsiniz ve Spotify, çalma listelerinizi, kitaplığınızı ve dinleme geçmişinizi tüm cihazlar arasında senkronize eder. Telefonunuzdan bilgisayarınıza veya akıllı hoparlörlerinize kusursuz geçişler.

Özel içerik

Özel içerik

Bazı sanatçılar Spotify Premium’da albümlere veya bonus parçalara erken erişim gibi özel içerikler yayınlıyor. Bu, kendini adamış müzik severler için ekstra bir avantajdır.

Coğrafi Kısıtlama Yok

Coğrafi Kısıtlama Yok

Premium kullanıcılar coğrafi konumlarına bakılmaksızın Spotify içeriğine erişebilir. Bu, yurtdışındayken müzik kitaplıklarını sağlam tutmak isteyen gezginler veya yabancılar için kullanışlıdır.

Kök Gerekmez

Kök Gerekmez

Bu Spotify Premium APK’sının en iyi yanı, yüklemek için cihazınızı rootlamanıza gerek olmamasıdır. Üstelik 3.parti bir uygulamaya gerek yok. İndirme düğmesine tıklamanız ve indirdikten sonra uygulamayı açmanız yeterlidir.

Spotify Premium APK’sı Nasıl Kurulur

Spotify Premium APK’sını yüklemek bu sürümde olduğu gibi oldukça kolaydır, herhangi bir 3. parti uygulamaya ihtiyacınız yoktur. Çok basittir ve yalnızca birkaç temel adım gerektirir.

Spotify Premium APK’sını cihazınıza nasıl indirip yükleyeceğiniz konusunda adım adım kılavuz:

 1. Öncelikle bu sayfada verilen İndir butonuna tıklayın . İndir’e tıkladığınızda APK dosyanız indirilmeye başlayacaktır.
 2. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra dosyayı ‘İndirilenler’ klasörünüzde bulacaksınız.
 3. Şimdi tarayıcınızda Ayarlar’a gidin ve “Bilinmeyen kaynaklardan izin ver” seçeneğini etkinleştirin. 
 4. Şimdi indirilen dosyaya geri dönün ve ‘Yükle’yi tıklayın.
 5. Kurulum işlemi bittikten sonra uygulamayı açın .
 6. Şimdi E-posta kullanarak kaydolun . Hesabınızı bloke edebileceği için mevcut Spotify e-postanızı kullanmayın. Spotify Premium APK sürümüne kaydolmak için yeni bir e-posta kimliği kullanın.
 7. Şarkıları dinlemek istediğiniz dili seçin ve “İleri” butonuna tıklayın.
 8. Bu kadar! Artık premium Spotify özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Eğlence!

Spotify’dan Müzik İndirin!

spotify apk şarkı indirme

Bu Spotify Premium APK’sının en büyük avantajlarından biri, istediğiniz zaman çevrimdışı dinlemek için müzik indirebilmenizdir. Bu, istediğiniz kadar şarkıyı, çalma listesini, albümü ve daha fazlasını ücretsiz olarak indirebileceğiniz anlamına gelir!

Spotify Premium ve Ücretsiz Sürüm Karşılaştırması

Spotify, hem sınırlı ücretsiz sürüm hem de premium sürüm sunan en popüler müzik akışı hizmetlerinden biridir.

Spotify’ın ücretsiz sürümü tüm müziklere erişmenizi sağlar ve şunları sunar:

 • Sınırsız müzik dinleme süresi
 • Temel özellikler
 • Reklamlar
 • Müziğin kalitesi 128kbps olarak ayarlandı
 • Şarkı indirmeye izin vermiyor

Spotify Premium ise aşağıdaki gibi tüm premium özellikleri sunar:

 • Reklamsız
 • Çevrimdışı dinlemek için şarkıları indirme seçeneği
 • Yüksek kalitede müzik çalın
 • Şarkıları arama, geri sarma ve iletme seçeneği
 • Sınırsız karıştırma
 • Sınırsız atlama
 • Müzik tekrarlama seçeneği
 • Çalma listesinden istediğiniz şarkıyı çalın

Sıkça Sorulan Sorular

Spotify Premium APK’sı güvenli mi?

Evet, bu sayfadaki Spotify APK’sı tamamen güvenlidir. Tüm sürümleri indirdim ve güvenli olduğu onaylandı. Herhangi bir virüsle karşılaşmadım. Bir kere bile değil.

Neden Facebook Connect’i kullanarak Spotify APK’sında oturum açamıyorum?

Spotify APK’sının bazen Facebook uygulamasına müdahale ederek şu hata mesajını verdiği aktarılıyor: “Bu uygulamaya giriş yaparken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.”

İşte yapmanız gerekenler:

 1. Facebook uygulamasını Android uygulamanızdan kaldırın .
 2. Spotify uygulamasını açın ve “Facebook ile Devam Et”e tıklayın.
 3. Şimdi bir web sayfası açacak, Facebook kimlik bilgilerinizi girecek ve giriş yapacak. Hesabınıza giriş yapmanıza yardımcı olacak.

Spotify’da oturum açtıktan sonra Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilir ve oturum açabilirsiniz.

Premium olmadan Spotify’daki şarkıları neden atlayamıyorum?

Spotify’ın ücretsiz mobil sürümüyle saatte yalnızca altı müzik parçasını atlayabilirsiniz. Premium’da ise sınırsız atlama olanağına sahip olursunuz. Ayrıca Spotify APK ile istediğiniz kadar şarkıyı atlayabilirsiniz.

Kaydırıcıyı neden Spotify’da hareket ettiremiyorum?

Spotify’daki ücretsiz katman, parçanın belirli bir bölümünü çalmak için kaydırıcıyı hareket ettirmek gibi oynatma sınırlamalarına sahiptir. Ancak bu özelliği Spotify APK’sında kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak

Spotify Premium APK ile mobil cihazınızda veya tabletinizde ücretsiz müzik dinleyin. İster en sevdiğiniz yerde olun ister hareket halinde olun, her yerden müziğin, albümlerin, çalma listelerinin ve podcast’lerin keyfini çıkarın.

Spotify APK ile kendi çalma listelerinizi oluşturma yeteneği de dahil olmak üzere müzik evrenine, özenle seçilmiş çalma listelerine, sevilen sanatçılara ve ilgi çekici podcast’lere erişebilirsiniz.

Yeni melodileri keşfedin, yeni podcast’leri keşfedin ve tercih ettiğiniz sanatçıların ve albümlerin seslerinin keyfini çıkarın veya mevcut ortamınıza uygun en yeni parçaları içeren bir çalma listesi seçin.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten veya aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Sizden haber almayı çok isteriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *